More Website Templates @ TemplateMonster.com. July 30, 2012!

Wasze opinie:

Kinga

napisała:

Izo seredecznie dziekuje ci za wspołprace, profesjonalizm pod każdym względem, ciekawe pomysły i przede wszystkim piękne zdjęcia a także za ukazenie moje prawdziwego, niepowtarzalnego piekna i charakteru. Sesja przebiegała w bardzo przyjemnej, luźnej atmosferze, a efekt jest rewelacyjny . Piękny album ze starannie wyselekcjonowanymi zdjęciam które mozna oglądać bez końca. Uważam ze dobrze postąpiłam korzystajac z Twoich usług. Dziekuje i goraco polecam :) Kinga

Przemek i Ania

opinia:

Niedawno odebraliśmy materiały od Izabeli Pluty. Dzięki niej mamy wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu. Pięknie uwieczniła najważniejsze momenty ceremonii ślubnej i wykonała świetną sesję plenerową. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, która przebiegała w miłej atmosferze. Zdjęcia są bardzo dobrej jakości i dostaliśmy ich mnóstwo. Gorąco polecamy jej usługi. Ania i Przemek. .

Marcin i Ania

opinia:

Mimo zmęczenia po weselu i trochę niesprzyjającej aury, pogoda ducha Pani fotograf sprawiła, że pamiętamy ten dzień do dzisiaj. W miejscach, które dobrze znamy zrobiła zdjęcia, które zaskoczyły nas samych. Nie dostrzegaliśmy piękna tych miejsc ale wprawne oko i pewna ręka to atuty pani Izabeli. Poszła z nami we wszystkie miejsca, które lubimy odwiedzać, w których czujemy się jak u siebie w domu i uchwyciła te krótkie momenty relaksu, zamyślenia, intymności. Zrobiła zdjęcia takie jak chcieliśmy, w miejscach w których chcieliśmy, w dniu którego pragnęliśmy ... DZIĘKUJEMY Anna i Marcin.

Magda i Sławek

opinia:

Chcielibyśmy podziękować Ci za zrobienie przepięknych zdjęć. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia, będącego początkiem naszego wspólnego życia. Urzekło nas Twoje wielkie zaangażowanie i profesjonalizm, pasja w tworzeniu zdjęć, którym nadajesz nowy wymiar i nowe spojrzenie. W niezwykły sposób wychwytujesz prawdziwe emocje, momenty piękne tak bardzo ulotne, dzięki temu Twoje fotografie ślubne są magiczne. Dziękujemy, że towarzyszyłaś nam w tym szczególnym dla nas dniu. Jesteś dla nas Artystką. Magdalena i Sławomir

Basia i Marcin

opinia:

Izo, jeszcze raz bardzo dziękujemy za rewelacyjne zdjęcia ślubne i weselne. Za cudowną sesję zdjęciową w plenerze, która odbyła się w bardzo fajnej atmosferze, za udzielane wskazówki, a w szczególności dziękujemy Ci za tak wspaniały efekt Twojej pracy, który przewyższa wszelkie oczekiwania. Pamiętam, jak z Marcinem szukaliśmy fotografa i Twoją wizytówkę znaleźliśmy całkiem przypadkiem. I musimy przyznać, że mieliśmy dużo szczęścia, gdyż wybór Ciebie był strzałem w dziesiątkę. Zatem dla wszystkich, którzy szukają godnego polecenia fotografa, takiego z pasją, to gorąco polecamy Izę. Dobra rada, jeśli obejrzeliście zdjęcia zamieszczone w galerii, to pamiętajcie, że umieszczone w niej fotografie, nie oddają jeszcze piękna wykonanej pracy, która w całości daje niesamowity efekt, który zapiera dech w piersiach.

.....

.....:

..........

.....

.....:

..........

.....

.....:

..........

Read more